خدمات ما

مدیریت پروژه های فناوری اطلاعات

کسب موفقیت در پروژه های فناوری اطلاعات نیازمند وجود دانش مدیریت پروژه و همچنین تجربه اجرای پروژه های مشابه فناوری اطلاعات می باشد. تیم ما با تکیه بر دانش و تجربیات غنی خود در طی سال های گذشته توامندی خوبی در زمینه ارائه خدمات مدیریت پروژه های فناوری اطلاعات دارد. زمانبندی مناسب، هزینه های پیش بینی شده، نیروی انسانی کارا، تقسیم کار مناسب و ... از فاکتورهای مهمی است که در مدیریت پروژه های فناوری اطلاعات می بایست به آنها توجه داشت.

مشاوره و اجرای پروژه های زیرساخت شبکه و ارتباطات

نکته بسیار مهمی که در خصوص پروژه های زیرساختی شبکه و سخت افزار وجود دارد این است که این نوع پروژه ها می بایست در راستای رفع نیازمندی نرم افزاری یا تسهیل در امور اجرایی کسب و کار یا افزایش امنیت و سرعت تعریف و اجرا شوند. از همین رو با توجه به امکانات و ابزارهای زیادی که در این حوزه وجود دارد، موضوع فهم نیازمندی تعریف پروژه، به منظور تعیین و طراحی معماری زیرساخت مورد نیاز که خود عامل مهمی در تعیین بودجه پروژه زیرساختی است، موضوع مهمی است. تیم باربد سیستم با تکیه بر تجربیات خود در سال های گذشته در کنار شماست که در این خصوص بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

مشاوره، توسعه و پشتیبانی پروژه های نرم افزاری

اغلب افراد تصور می کنند که تولید نرم افزار صرفاً با وجود یک یا چند برنامه نویس میسر می شود. اما هنگامی که وارد گود شده و پروژه را برمبنای این فرض غلط جلو می برند، پس از چند ماه و یا حتی چند هفته پی به اشتباه خود برده و به دنبال راهکار می گردند. تولید نرم افزار همانند تولید هر محصول دیگری نیاز به رعایت اصول مهندسی دارد. در واقع مهندس کسی است که هندسه کاری را می داند. چگونگی شروع، نحوه اجرا، زمان اتمام و شرایط تحویل نکات مهمی است که در هر پروژه ای علی الخصوص پروژه های نرم افزاری می بایست مورد توجه قرار گیرد. تیم باربد سیستم برمبنای تجربیات خود در زمینه مهندسی نرم افزار در کنار شماست تا بتوانید پروژه های خود را اصولی و برمبنای فناوری های نوین پیش ببرید.

طراحی و پیاده سازی وب سایت و بهبود SEO

امروزه راه اندازی و توسعه هر کسب و کاری با موضوع دیجیتال مارکتینگ گره خورده است. معرفی بهتر، نمایش در صفحات و رتبه های اولیه موتورهای جستجو نظیر گوگل و بینگ موجب افزایش تعداد بازدیدکنندگان و در نهایت افزایش تعداد مشتریان نهایی می شود. ما در باربد سیستم به شما کمک می کنیم نیاز خود را در این حوزه بهتر بشناسید و قدم به قدم با بودجه ای مناسب تعداد مشتریان خود را با استفاده از ابزارهایی نظیر طراحی وب سایت افزایش دهید.